Barelka

Czas temu jakiś – bliższy lub dalszy… Czarną nocą to było… Słaba jak kot, po wielu godzinach użerania się służbowego… Padając na pyska ze zmęczenia… Grzebałam w necie i doznałam zawiasu widząc to  .

Przecież to idealny bluzkowerek. Taki „mój”, taki prosty, z takim delikatnym rzucikiem, taki…, taki…, taki…

Zaczęłam czytać, co w necie – zwłaszcza na blogach – czynię niezbyt często i widzę zaproszenie do testu.

Eee! Ja i test :(

Eee! Ja i robienie zgodnie ze wzorem – oczko w oczko :(

Eeee! Nie dam rady :(

Porzuciłam stronę… na pięć minut… Urok bluzkowerka wygrał z moją niechęcią do korzystania z gotowców. Przełamałam się – zgłosiłam – testowałam dzielnie – nawet wniosłam coś w ten test i mam! Mam znacznie więcej, niż nowe doświadczenie. Mam osobę, która pozwala mi wyżywać się twórczo w przygotowywanych przez siebie projektach – o czym będzie przy okazji. Mam człowieka, który zmusza mnie – pośrednio, ale jednak – do robienia zdjęć, a jak powszechnie wiadomo, szalenie tego nie lubię.

Bluzkowerek zachwyca nie tylko mnie. Ładny. Kobiecy. Spokojny. Prosty w formie. Prosty w dzierganiu. Idealny projekt dla początkujących. Precyzyjnie rozpisany, nie pozostawia miejsca na domysły i nie ma prawa nie wyjść, jeśli będzie dziany zgodnie z instrukcją.

Najlepiej odwiedzić stronę projektu i zobaczyć, kto, z czego, w jakim rozmiarze i z jakim efektem dorobił się własnej barelki.

Chylę czoła przed LadyInYarn  za cierpliwość, dokładność i chęć przygotowywania tak wyczerpujących opisów.